O nás

Kdo jsme, co jsme zač a proč byste právě u nás měli koupit oříšky, lísková jádra, mandle bio i nebio, semínka, čaje, lahůdky nebo třeba domácí spotřebiče?

Protože nebudete litovat, dostanete za své peníze to nejlepší a budete spokojeni, stejně jako všichni, co už u nás nakoupili.

Kdo je Denux? 

Pavla, Marek a dvě dítka, která rodičům s e-shopem taky pomáhají – role ochutnávačů je přeci jedna z nejdůležitějších. 

Pavla: „Jsme malá rodinná firma z jihočeských Strakonic. Marek, já a naši dva malí raraši (v roce 2020, jestli to čtete o deset let později, jsou to samozřejmě “rozumní a milí mladí lidé”). Jsem porodní asistentka, takže jsem se o zdravé produkty a ekologii zajímala vždycky. Když se nám pak narodily děti a snažila jsem se dávat jim to nejlepší, připravovat zdravé a zároveň chutné svačinky nebo mlsy, byl Denux.cz (nux = latinsky ořech) vlastně úplně přirozený krok.” 

Marek: „Hlídáme si hlavně kvalitu, ta je pro nás nejdůležitější. Když máme někdy pocit, že nás objednávky zavalí, pomáhají nám rodiče. Denux nás jako rodinu spojuje, baví nás a k dobrému pocitu přispívá i spolupráce s Chráněná dílna Třebíčsko, která se stará o rozvažování a balení v prvotřídních podmínkách. Děkujeme, že nám pomáháte” 

Chráněná dílna Třebíčsko

Kvalitní produkty za skvělé ceny!

Vakuové balení, které máme u většiny našich produktů, zajištuje bezpečí potravin a zaroveň i skladnost. Na začátku sezóny 2020 pro vás chystáme novinku v podobě zavakouvaných ZIPových sáčků, které půjdou opětovně zavřít. S Chráněnou dílnou Třebíčsko na tom momentálně usilovně pracujeme.

Doprava zdarma od 2000 Kč

Doprava zdarma neexistuje :) vždy je nutné ji zaplatit, je ale možné najít efektivní bod, ve kterém ji lze vzhledem k mnoha faktorům (procesy ve skladu, průměrná váha objednávky,...) nabídnout. Podrobné informace najdete na stránkách "Dopravy a platby"