O nás

Kdo vlatně za celým e-shopem stojí? Dovolte, abychom se trochu představili..

Jsme pár, co se zamiloval do Střední Dalmácie. Čisté moře, plno slunce, olivy, fíky, citrusy, to vše je Vám v Chorvatsku na dosah. A místní obyvatelé? Neuvěřitelně milí, přátelští, člověk by řekl, že se nestresují, na vše mají dost času, však ¨polako¨ a ¨nema problema¨ slyšíte z každé strany.

Milujete západy slunce, tak jako my? V Chorvatsku jsou snad jedny z nejkrásnějších.. a jídlo? Kdo by nemiloval čerstvé ryby, mořské potvory nebo kvalitní olivový olej. Právě ten Vám dáváme možnost přes náš e-shop ochutnat. Je to olej, který je dělaný s láskou a to doslova. Vlastnoručně sbíráme olivu po olivě a to v období, kdy jsou zralé a mají v sobě nejvíce prospěšných látek pro naše tělo. Sesbírané olivy se zpracovávají pouze tradičními mechanickými lisy a za nízké teploty. Jen díky tomu je tím nejkvalitnějším olivovým olejem, který můžete mít. Extra panenský olivový olej je vyráběn zásadně za studena.

Pokud jste byli příznivci e-shopu Denux.cz již delší dobu, jistě Vám neuniklo, že e-shop změnil majitele. Chceme jít ale stejnou cestou kvality a proto pro Vás necháváme Vaše oblíbené ořechy a sušené plody balit v Chráněné dílně, stejně jak tomu bylo i dříve. Věřte, že kvalita je pro nás to nejdůležitější.

Kvalita, kvalita a zase ta kvalita ....

Vakuové balení, které máme u většiny našich produktů, zajištuje bezpečí potravin a zaroveň i skladnost. Na kvalitě nám záleží, nedovolili bychom si Vám nabídnout zboží, které neprošlo přes naši přísnou komisi, čtěte přes nás :)

Doprava zdarma od 2500 Kč

Doprava zdarma neexistuje :) vždy je nutné ji zaplatit. Je ale možné najít efektivní bod, ve kterém ji lze vzhledem k mnoha faktorům (procesy ve skladu, průměrná váha objednávky,...) nabídnout. Podrobné informace najdete na stránkách "Dopravy a platby"